právě sleduji:
Neko samurai 2
Secret garden
Ghost writer
...a další...

Kuroshitsuji dvojka

25. ledna 2010 v 20:31 | Gitík |  Anime
Kde vězí kuro dvojka? Njo, to toť otázka. Dvojku máme, ale dočista jinou, než předpovídala síla zaručeně pravdivých dezinformací.

Ano, Anime Kuroshitsuji prý doopravdy bude. K tomu směřují promo akce, kuro ovačka i slova samotného pana S. S., neboť Hlas Hrobaře nelze podcenit, byť se jedná o letmou zmínku na blogu, že dostal potvrzenou roli. Což oficiální místa potrvdila a rozhodně nevyvrátila (jinak by příslušná dezinformační bublina asi vůbec nevznikla.)
A rok 2010 a přesné datum vysílání je velkou neznámou. Magické zaříkadlo "konec ledna 2010," které se rozšířilo přímo z centra fangirlingového dění na MAL a proklouzlo tam dokonce i do databáze, se ukázalo jako liché.
(MAL Kuro-Fangirls houby ví, natož japonsky přečtou. Nicméně na klasický dvousetmegový Image pack s pořadovým číslem tři se fakt těším. Ovačka také existuje v aj překladu původem z MAL, takže tam nejsou fangirls úplně out. Časem vyjde samozřejmě i sběratelská verze pod hlavičkou SHS - oznámeno u postu poslední ep. na jejich ofiko stránkách)

zaručené datum 31.1. 2010 totiž odkazuje k promo akci s dabéry (tuším další seyuu event, tentokrát snad v Jokohamě, už se ozvali lidičkové, co vyhráli lístky a půjdou tam, čili nějaký ten report zaručeně bude... viz kuroshitsuji@LJ)

spekulace, kdy druhá sezóna anime vkráčí na televizní obrazovky a do spárů fansuberů, jsou zatím nejisté, ačkoliv se dá zaslechnout podim 2010 (pořád postrádáme oficiální tiskovku či důvěryhodný zdroj. Dokonce i tiskoviny píšou občas nadšené mystifikace a spekulace, takže se nedá spoléhat dokonce ani na Kimi ni Todoke, dokud neuvíme trailer a tiskovku s castingem. Zatím ticho jako po pěšině...)


Kuroshitsuji dvojka nás doopravdy čeká, nikoliv však anime, ale MUZIKÁLU !!!!

OFICIÁLNÍ STRÁNKY: KUROSHITSUJI MUZIKÁL 2

http://www.kuroshitsuji-stage.jp/skvělý Matsushita Yuya (ženský hlas) -> Sebastian Michaelis, casting je prakticky stejný (viz ofiko vývěska) , jen původní jedničkový Ciel (aristokrat Sakamoto Shogo, hraje v něčem jiném a nebude mít čas) bude nahrazen mladší chibi verzí Ciela (Nishii Yukito). Můžeme se těšit na shinigami, protože kromě Greila, uvidíme i Williama a celá zápletka se bude točit kolem případu záhadných vražd. (Nebo Druitta, však víte, ten se nechá snadno unést... a možná přijde i subarašííííííí~~~ sl. Červenka, doufám XD )

více (plus diskuze) : kurosthitsuji sekce na fóru http://bleachasylum.com
(naleznete tam i muzikál první díl a podrobnou reportáž, co se tam děje, překlad písní - tuším, že se kompletovaly v komunitě kuroshitsuji na livejournalu -> toto místo rovněž původně založeno spacecat jako skladiště ofiko materiálů a fankomunita, je tam k nalezení podrobnější spekulativní diskuze o dvojce anime)


a že to bude kuroshitsuji dvojka se vší parádou, nepochybujte. Rozhodně musíte vidět SPECIALS na ofiko stránce
->>a pustit si Sebas-Yuyu <33


---------
EDIT: nejčerstvější info a věcné vysvětlení
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
---