právě sleduji:
Neko samurai 2
Secret garden
Ghost writer
...a další...

Kdrama: Jejoongwon (2010) - medicína, historie, prudce elegantní....něco jako JIN?

6. prosince 2009 v 19:12 | Gitík |  k-drama
S neobvyklým mísením žánrů se roztrhl pytel. Medicína a historie půjdou ruku v ruce
i v připravované novince, která na nás čeká příští sezónu v Koreji.


Na dramabeans.com se konečně objevil článek s promo fotkami:

Promo photos for Jejoongwon

A všichni se shodují na tom, že jsou prudce elegantní a dýchá z nich hmatatelná atmosféra starých časů. Jejoongwon bude vyprávět o osudech lidí, kteří byli korejskými průkopníky v oblasti západní medicíny, o první korejské škole západního stylu léčení ( od jejího názvu je odvozeno titulní jméno) a jejích počátcích. O střetu tradiční kultury s tou moderní, západní. A tak dále.

A teď se podržte, herecké obsazení je samozřejmě na nejvýše zajímavé a už podle obrázku sympatické, ale to není všechno.
Scénář tomu napsal Lee Ki-won, autor scénáře White Tower.
Podle Javabeans, která se rozepisuje v onom výše uvedeném článku, patří White Tower k jednomu z nejlepších k-drama v oblasti medicínských seriálů, čili z hlediska Jejoongwon nejvíce odpovídající a porovnatelné oblasti. (A taky to posbíralo řadu cen, hustě hustě... )bonus: video upoutávka z komentáře (thanks to LM j @ dramabeans.com)
- je hýbací, fakt! Ale občas zamrzává, tak atualizujte stránku tak dlouho, dokud nahoře v panelu nebude ustálené fialové kolečko (Y!) jako že se načetlo yahoo!- přehraje se jen při hotovém celém načtení
- ty malé čtverečky s obrázky jsou klikací "podobné" soubory různé délky
- miluju ten flétnový motiv *viděla jsem to dvacekrát po sobě*
- jo, na cizojačných streamovacích stránkách jsou fakt husté věci, jenom blog je sto let za opicemi a neumí to vložit
- pravý klik do obrazu uvnitře okýnka -> ten rozsypaný nápis hned nahoře -> klik a přeháváme přes celou obrazovku (okno vypnete stisknutím esc)
- vypadá to děsně dobrodružně a napívaně (Američan, výbuchy, operace, mrtvola, vizuálně zajímaví utopenci, naštvané házení čehosi na zem...)
- hej, už vím, co mám s tou flétnou (milionpáté shlednutí)- ta hudba mi strašně připomíná Pána prstenů - vylepšená kominace následujícího:----
all picture credits: dramabeans.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
---